Telefon

+90 212 544 42 61

About Us

Home / About Us

0
TAMAMLANAN PROJE

HAKKIMIZDA

ENDÜSTRİYEL HAVA VE GAZ ÇÖZÜMLERİ

NitroPlace Endüstriyel Makina Basınçlı Hava ve Gaz Çözümleri Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi İstanbul’da kurulmuştur. Profesyonel ekibi ve modern teknoloji ile yüksek kaliteli çözümler sunmaktayız. Nitroplace; Sektörde 13 yıldan fazla tecrübesi bulunmaktadır. Bilgi ve deneyimin sağladığı katkı ile Dünya’ya en kaliteli hava ve gaz çözümleri üretmek amacı ile yola çıkmıştır.

Münir Kısa

NITROPLACE İLE SÜRDÜRÜLEBİLİR VERİMLİLİĞİ KEŞFEDİN

Nitroplace; Üretim tesislerine kaliteden ödün vermeden maliyetleri en düşük, performansı en yüksek, verimli ve sürdürülebilir ürünler üreterek müşterilerine hizmet vermektedir. Üretim ve medikal sektörüne sunduğu çözümler sayesinde müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde sağlamaktadır. Başarılarımızın ve endüstriye sunduğumuz çözümlerin kaynağı; çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortaklarımıza verdiğimiz değerde saklıdır.

 Nitroplace; Enerji yolculuğunda kaliteli ve sürdürülebilir vizyonu ile  çözümler üretmeyi amaçlamaktadır. Nitroplace, geleceğin teknolojilerini geliştirmeye ve dünyaya katkı sağlamaya devam edecektir. Dünya standartlarının üzerinde en verimli ve en kaliteli sistem çözümleri üretmekteyiz. Alternatif çözümlerle müşterilerimize özveriyle hizmet sağlamaktayız.

DÜNYA İÇİN ÜRETTİĞİMİZ ÜRÜNLER

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın bizi tercih etmesinin başlıca sebebi; kalite ve verimliliktir. Sadece Yerli ve Milli Değil! Kaliteli, yerli ve milli ürünler üretmek ana gayemizdir

TASARIM

Geleceğe yatırım yapıyoruz. ihtiyacınız olan endüstriyel basınçlı hava ve gaz çözümlerini mühendislik ekibimiz ile en uygun ve optimize şekilde tasarlıyoruz. Endüstriyel ve Medikal sektöründe basınçlı hava ve gaz çözümleri ile hayata anlam katan özgün çözümlere imza atıyoruz.

E-BÜLTEN

Yeniliklerden haberdar olmak ister misiniz?

Hava & Gaz Çözümleri Uzmanı

Open chat
1
Scan the code
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?